השירותים שלנו

בקצרה, שיווק דיגיטלי. בהרחבה, פרסום ברשתות החיפוש וברשתות החברתיות, קידום אורגני וממומן, ניהול דפים עסקיים, בניית אתרים, כתיבת תוכן ויצירת לידים.

קידום אורגני וממומן

האתרים שלך, ברשת וברשתות החברתיות, צריכים ליטוש תמידי. צריך לדעת לשפר אותם ולנהל אותם כך שתמיד יהיו רלוונטיים עבור האנשים שמחפשים אתכם. זה לא מדע טילים, אבל אנחנו עושים את זה כבר שנים ויודעים בדיוק מה למדוד, איך ומה לעשות. 

שיווק ברשתות החברתיות

חשוב להיות ברשתות החברתיות. יש שם המון לקוחות פוטנציאלים. אבל מה? צריך לדעת להגיע אליהם בצורה אפקטיבית ויעילה. אבל, אל דאגה! אנחנו איתך יודעים איך לעשות את זה. 

בניית אתרי תדמית או חנויות אונליין

בניית אתר תדמית יפה, מהיר, אפקטיבי ומותאם לגלישה מהמחשב ומהסלולר. אבל לא רק תדמית, אנחנו בונים גם אתרי חנויות אונליין. הלקוחות שלכם יוכלו להיכנס, לקרוא על המוצר, להוסיף לסל ולשלם באשראי. יש אפילו אפשרות לניהול יעיל של המלאי. אבל, קודם נשב ונראה מה אתם צריכים.

כתיבת תוכן

הכותבים שלנו אוהבים תוכן, מדברים תוכן וחיים תוכן. מה זה אומר? כתיבת תוכן איכותי שפונה ללקוחות של העסק ומדבר את השפה של העסק, זה עסק למשוגעים לדבר. בעברית נקייה, קולחת וקולעת הכותבים שלנו ידעו לפנות ללקוחות, להסביר נכון ולכתוב תוכן איכותי, מזמין ומגניב. 

יצירת לידים

אתם קובעים את התקציב. הוא יכול להיות קטנטן ומותאם לעסק הקטן והמגניב שלכם, או גדול כמו מפלצת דולרים שרצה ברחוב. 
ברגע שהגדרנו תקציב וקהל יעד, נתחיל לרוץ במטרה להביא כמה שיותר לידים. בין אם זה פניות, קונים באתר או נרשמים לעדכונים. השמים הם הגבול!

ניהול עמודים עסקיים ברשתות חברתיות

לנהל עמוד עסקי זה לא משחק ילדים. כלומר, זה משחק אבל לא לילדים. צריך לעשות את זה באופן מקצועי מצד אחד, אבל מגניב ומעביר את המסר שלכם מצד שני.
יש לנו אנשים שנצטרך להגיד להם לעזוב רגע את המחשב וללכת לישון כי כבר מאוחר בלילה, שיעשו את זה בשבילכם.

דברו עם בנאדם:
  • LinkedIn - White Circle

12 Bograshov St, Tel-Aviv, IL

(IL) 972-3-554-4415  (US) 347-434-9226

info@clipoly.com

All Rights Rserved